פרופיל משרד עורכי דין שרעבי, נאורי, סנדלר

מהמשרדים הגדולים והמובילים באיזור השרון. מתמחה בתביעות נזקי וגוף וביטוח לסוגיהן וכן בעבירות תנועה.

ב – 20 השנים האחרונות טיפל צוות המשרד באלפי תביעות בגין נזקי גוף, לרבות פגיעות גוף ופגיעות קשות, תאונות קטלניות, תאונות עבודה חמורות ותביעות בגין רשלנות רפואית חמורה, להצלחה מרבית תוך הקפדה על שירות אישי, זמינות ומאבק חסר פשרות לשמירה על זכויותיהם של לקוחותיו.

במשרד שותפים עו”ד ארז שרעבי, עו”ד מיכאל סנדלר ועו”ד יצחק נאורי אשר חברו יחדיו על מנת להעניק ללקוחות המשרד את הטיפול המעמיק, האיכותי, המקצועי והמקיף ביותר תוך שמירה על כבוד ופרטיות לאורך כל התהליך המשפטי. כל תיק מנותח על ידי שלושת השותפים ומטופל במסירות ומעורבות אישית שלהם לאורך כל הדרך עד להשגת מטרות הלקוח. מדיניות המשרד היא להתאים לכל לקוח את הפתרון הנכון והמתאים למקרה שלו, בין אם מדובר בתיק קטן יותר ובין אם בתיק גדול יותר.

עורכי הדין במשרד הם  בעלי מומחיות וניסיון רב שנים בניהול תיקי נזיקין ובייצוג לקוחות אל מול כלל הערכאות המשפטיות, וועדות רפואיות, במוסד לביטוח לאומי, וועדות משרד הביטחון, משרד הבריאות וועדות של קרנות הפנסיה ועוד.

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם צוות של מומחים רפואיים מנוסים לצורך קבלת חוות דעת רפואיות ומתמחה בבחירת הרופא המתאים לכל תיק ותיק.

לייעוץ אישי ולמידע נוסף חייגו 09-8858383 או שלחו לנו הודעה

צוות המשרד

בעל תואר ראשון במשפטים. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1998. בעל נסיון של למעלה מ 20 שנה בטיפול בתביעות בגין נזקי גוף. במסגרת עבודתו ייצג אלפי לקוחות בתביעות מול חברות ביטוח, והמוסד לביטוח לאומי. בעל נסיון רב בהופעה בפני בתי המשפט וועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הבטחון.

בעל תואר ראשון במשפטים. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1996. קצין משטרה בעברו. שירת במשטרת ישראל כתובע בבית המשפט לתעבורה. בעל נסיון רב בהופעה בבתי המשפט לתעבורה. צבר נסיון ארוך שנים בטיפול בתיקי נזיקין ויצוג בועדות של המוסד לביטוח לאומי.

בעל תואר ראשון במשפטים. בוגר המכללה למנהל וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1998. לפני הצטרפותו למשרד עבד כעו"ד במשרד גדול המתמחה בנזיקין ורכש ניסיון עשיר בייצוג תובעים וחברות ביטוח וכן בניהול תיקי רשלנות רפואית גדולים ומורכבים. דובר השפה הרוסית.